HABERLER & OLAYLAR     |    HABERLER
  
20
Aug / 2021
Konyalılar Tekstil 7 adet Kumaş Boyama makine siparişini verdi

Konyalılar Ev Tekstili konusunda en önemlilerden birtanesidir. Firma, Ev Tekstil'i branşında ürettiği yüksek kalite perdelik, döşemelik, pike, yatak çarşafı ve buna benzer kalemler ile bilinmektedir.

daha fazla oku
10
Aug / 2021
Yüksek kapasiteli Bobin Boyama tesisimiz ENA Tekstil de çalışmaya başlamıştır

ENA Tekstil yüksek kalite ve performansa odaklanmış bir firma olup yakın bir zaman önce mevcut makine parkını yenilemek için bir projesi olduğunu açıklamıştı.Yoğun bir piyasa raştırması sonrası proje ortağı olarak KTM Krantz firmasını seçme kararını almış ve bizi büyük bir sipariş vererek onurlandırmıştır.

daha fazla oku
01
Aug / 2021
Altun Tekstil yüksek kalitedeki Krantz makinelerinde karar kılmıştır

Bursa lokasyonlu Altun Tekstil firmasının kuruluşu 1993 yılında gerçekleşmiş,ve çok kısa bir süre içinde Dünya Tekstil firmasının belli başlı oyuncuları arasında yerini almıştır.Kalite ve proses hakimiyetinin tamamen kontrol altında tutulabilmesi için hammadde'den bitmiş ürürne kadar uzanan tüm yelpazenin üretiminin kendileri tarafından yapılmasına karar verildi.

daha fazla oku
02
Jan / 2021
Coronavirüs ile yaşamak & çalışmak

Corona pandemisi tüm bilinmeyenleri ile bizleri zorlamaya devam ediyor. Dünyanın farklı oktalarındaiyimser gelişmeler yaşansa da alışık olduğumuz normale kavuşmak için henüz çok yolumuz olduğunun bilincindeyiz.

daha fazla oku
04
Oct / 2020
Finber Tekstil Krantz’la yatırımlarına devam ediyor

Bursa merkezli Finber Tekstil, boyahane kurulumunda 3 adet parça boya makinasında KRANTZ arkamızı tercih etmişti. Kapasite artırım çalışmaları kapsamında, var olan makinaların hali hazırda kullandıkları makinaların performansının memnuniyeti ile 1 ton kapasiteli iplik boya makinası tercihleriyle de izleri onurlandırdı.

daha fazla oku
09
Aug / 2020
SEPA 12 adet Loose Stock boya makinası sipariş etti

SEPA firması faaliyetlerine pamuk ticareti ile başlamıştı. Şu an üçüncü kuşak tarafından başarı ile yönetilen aile şirketi 1954 yılından bu yana gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

daha fazla oku
21
Jul / 2020
Atasoy 2 adet daha parça boya makinası siparişini sonuçlandırdı

Atasoy firması iki adet daha RAPIDDYE parça boya makinası satın aldı. Kurulmuş olan boyahanede daha öncesinde iki adet parça boya ve üç adet boya makinasını sipariş etmişti. Son olarak da 800 ve 1000 kg kapasiteli RAPIDDYE parça boya makinası ile başarılı çalışmalarına devam ediyor.

daha fazla oku

  

Enter a search term